O Nas

01. DOŚWIADCZENIE

Nauka na błędach w początkowej fazie działalności dała nam najwięcej . Teraz bagaż doświadczenia jaki zgromadziliśmy przez lata daje nam możliwość bezkonkurencyjnej obsługi klienta .

02. SUMIENNOŚĆ

Sumiennie wykonujemy swoją pracę od początku do końca .Każde zlecenie traktujemy na najwyższym poziomie i podchodzimy do niego z jak największym zaangażowaniem i dokładnością. „Sumienna praca popłaca”

03. LOJALNOŚĆ

Jesteśmy Lojalnym partnerem naszych klientów . Długa współpraca zobowiązuje bezwzględnie . Nasz klient to nasz partner , dlatego zachowanie podstawowych zasad doskonałej współpracy jest dla nas obowiązkiem.

ATP-Global to dostawca usług spedycyjnych, specjalizujący się w międzynarodowym transporcie drogowym, lotniczym i morskim. Jesteśmy operatorem w pełni zorientowanym w oczekiwaniach Klienta. Prowadząc dialog z Klientem, proponujemy zintegrowane rozwiązania logistyczne, w pełni zaspokajające jego indywidualne potrzeby w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Doświadczenie w usługach logistycznych naszych pracowników oraz jakość w zarządzaniu naszymi usługami jest bazą, na podstawie której, nasza organizacja proponuje optymalne rozwiązania we wszelkich potrzebach transportowych na lądzie, morzu i w powietrzu.

ATP-Global – Rzetelna Firma

Uzyskaliśmy certyfikat Rzetelnej Firmy

wydany przez

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA

Statystyki

Spedycja ATP-Global

84%
Spedycja Morska
98%
Spedycja Lądowa
83%
Spedycja Lotnicza
61%
Spedycja Kolejowa

ArabicChinese (Simplified)EnglishPolishRussianTurkish