Usługa

Spedycja Drogowa

Dzięki dynamicznie rozwijającemu się działowi spedycji drogowej, jest Państwu w stanie zaoferować transport drogowy dowolnego ładunku do każdego zakątka Europy, jak również na Bliski Wschód, w tym do Iranu. Po Europie jeździmy regularnie do Krajów Skandynawskich, Węgier, Rumunii, Włoch, Francji czy Hiszpanii.
Realizujemy transporty różnego charakteru – od drobnej przesyłki jedno-paletowej po całe kontenery czy 24 tonowe naczepy.

Codziennie wykonujemy transporty z i do głównych portów morskich i lotniczych w Polsce i Niemczech. W zakresie przewozu kontenerów związanych ze spedycją morską, realizujemy połączenia z wszystkimi polskimi portami oraz z zagranicznymi, m.in.: Hamburgiem, Bremerhaven, Rotterdamem i Koprem.

Rodzaje ładunku w ofercie transportu drogowego:

  • Ładunki paletowe
  • Ładunki w kontenerach
  • Ładunki ponadgabarytowe
  • Ładunki drobnicowe (Express)
  • Ładunki sypkie oraz ciekłe
  • Samochody (Lawety)

Mamy również doświadczenie w organizacji transportów nietypowych, ponadnormatywnych czy z materiałami niebezpiecznymi.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że transport drogowy nie jest jedynie zwykłym przewozem z punktu A do punktu B, dlatego oferujemy naszym Klientom pełne wsparcie przy obsłudze spedycyjnej i dokumentacyjnej całego przewozu. Dzięki naszej elastyczności, jesteśmy dostosowani do różnorakich wymagań, by dowieźć towar w każde miejsce o dowolnie wybranej przez Klienta porze.

Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów są posiadane przez nas ubezpieczenia OCP oraz OCS, licencja spedycyjna, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów. Dysponujemy własnymi pojazdami, a także posiadamy rozwiniętą siatkę solidnych podwykonawców, mogących świadczyć wszelkie usługi przewozu.

SPEDYCJA DROGOWA ATP GLOBAL

100% BEZPIECZEŃSTWA POWIERZONEGO ŁADUNKU

PUNKTUALNOŚĆ TO NASZA CODZIENNOŚĆ

GWARANTOWANA NOWA FLOTA PRZEWOŹNIKÓW

NIE TRACIMY ŁADUNKU Z OCZU