Usługa

Spedycja Kolejowa

Transport kolejowy z Chin jest zbilansowaną alternatywą pomiędzy długim transportem morskim, a stosunkowo drogim transportem lotniczym. Poza stale zwiększającą się jakością tego serwisu, jego atutem jest to, że pozwala realizować bezpośrednie transporty z większych miast w centralnych Chinach, jak Chengdu, Chongqing, Nankin, Guangzhou, Wuhan czy Changsha, bez konieczności kilkudniowych dowozów ładunków do portów na wybrzeżu. „Pociąg z Chin” do Polski jedzie około dwóch tygodni, co czyni go niewiele wolniejszym od niektórych serwisów lotniczych (sic!), a jest przy tym zdecydowanie atrakcyjniejszy cenowo.

Towary, dla których fracht kolejowy jest dedykowaną gałęzią transportu:

  • towary o dużej masie
  • towary wielkogabarytowe
  • towary nie psujące się
  • samochody
  • towary i ładunki niemiarowe
  • towary sypkie

Kolej z Chin dynamicznie zyskuje status coraz poważniejszego konkurenta dla pozostałych rodzajów transportu z Państwa Środka. Nasz zespół, poza bacznym obserwowaniem wzrastającego potencjału, bierze aktywny udział w organizowaniu tego rodzaju przewozów, zarówno kontenerowych, jak i drobnicowych. Posiadając potrzebne know-how, jesteśmy przygotowani na spotkanie oczekiwań Klientów, zainteresowanych skorzystaniem z zalet, jakie daje transport kolejowy z Chin.

Mając tą wiedzę, dostrzegamy też, że eksport kolejowy do Chin jest czymś, co warto odnotować i umieścić w katalogu naszych usług, by tym oczekiwaniom sprostać. Stale poszerzamy siatkę naszych partnerów, co pozwala nam oferować kompleksowy transport kolejowy, dopasowany do Państwa potrzeb.

SPEDYCJA KOLEJOWA ATP GLOBAL

100% BEZPIECZEŃSTWA POWIERZONEGO ŁADUNKU

PUNKTUALNOŚĆ TO NASZA CODZIENNOŚĆ

GWARANTOWANA NOWA FLOTA PRZEWOŹNIKÓW

NIE TRACIMY ŁADUNKU Z OCZU