Współpraca z ATP-Global

Przyłącz się

W ramach naszej współpracy otrzymują Państwo kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi Państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia Państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego.

Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu.

Usługi transportowe świadczymy w krajach Unii Europejskiej, jak również w Europie Wschodniej i Południowej. Posiadamy tkże własną agencję celną . Kompleksowo obsługujemy eksport i import państwa ładunków. 

Współpraca spedycyjna możliwa jest zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Atp-Global

SPRAWDŹ NAS

Pozwól nam wycenić transport twojego ładunku.

 

Doskonale wiemy, że najlepszą metodą budowania długofalowej przewagi konkurencyjnej na rynku jest skoncentrowanie się na potrzebach i oczekiwaniach klienta. Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu oraz obsługi celnej są odpowiedzią na zapytania  klientów.